INGKA Centres logotype
Ingka centres fun work

Tu się spotykamy

Choć raz nie będziemy mówić o nas jako o wiodącej firmie w branży nieruchomości handlowych, ale raczej jako o wspaniałym miejscu pracy.Zanim przejdziemy do bardziej praktycznych szczegółów dotyczących pracy i kariery zawodowej w Ingka Centres, chcielibyśmy powiedzieć jedną rzecz: jeśli planujesz ubiegać się o pracę, nie krępuj się pokazać nam, kim naprawdę jesteś.Głęboko wierzymy nie tylko w umiejętności i doświadczenie ludzi, ale także, a może przede wszystkim, w ich talenty, pomysły, pasje, zainteresowania i… wszystko inne, co mają do zaoferowania.

Rozpocznij swoją podróż – dołącz do nas!

Nasz portal ofert pracy to idealne miejsce, od którego możesz rozpocząć swoją podróż z nami. Przejrzyj wolne stanowiska lub, jeśli nie chcesz jeszcze aplikować, śledź nas na LinkedIn i zobacz, co u nas słychać.

Jak możesz na tym skorzystać

Cóż, na wiele sposobów! Jako pracodawcy jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu pracowników. Postrzegasz problemy jako możliwości, przekształcasz skomplikowane procesy w proste, wprowadzasz swoje pomysły w życie i umożliwiasz nam realizację wielkich rzeczy. Kształtujesz swoją drogę i znajdujesz wiele sposobów na rozwój. Z naszej strony oferujemy pakiet nagród, który zapewni ci wsparcie.

Równe traktowanie, różnorodność, kultura włączająca

Wszyscy jesteśmy różni – i to nas wszystkich łączy. W Ingka Centres traktujemy różnorodność jako siłę, która pozwala nam się uczyć, rozwijać i być lepszymi w tym, co robimy. Dlatego zachęcamy ciebie i wszystkich naszych pracowników do bycia sobą oraz jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, przekonania, kultury i doświadczenia.

Equality sign

Możliwości nauki i rozwoju

W dynamicznie zmieniającym się świecie ciągłe uczenie się i rozwój są kluczowymi czynnikami pozwalającymi na dostosowanie się do stale zmieniających się potrzeb klientów. Zachęcamy cię do swobodnego wybierania własnej drogę oraz tego, co musisz wiedzieć i jak wolisz się uczyć.

Plant of opportunities

Zadania międzynarodowe

Praca za granicą to fantastyczny sposób na rozwój i nowe odkrycia, zarówno dla ciebie, jak i Ingka Centres. Dzięki naszemu podejściu nasi pracownicy mogą przemieszczać się w granicach krajów i między nimi. Każdego dnia widzimy pozytywne efekty naszego podejścia: dzielenie się naszą unikalną kulturą i naszymi wartościami, wzmacnianie różnorodności oraz przepływów kompetencji i poszerzanie możliwości rozwoju – to zaledwie kilka z nich.

World globe

Wspaniałe miejsce pracy

Ciężko pracujemy, aby mieć pewność, że nasze miejsce jest nie tylko dobrym, ale wręcz wspaniałym miejscem pracy. Cenimy sobie opinie naszych pracowników, dzięki którym możemy się ciągle doskonalić. Coroczna ankieta dla pracowników pozwala nam zrozumieć, jak ludzie pomagają nam dobrze rozwijać naszą firmę. To sprawia, że jesteśmy proaktywni, a dzięki wynikom możemy tworzyć przejrzyste działania na rzecz poprawy.

Coffee mug

Zdrowie i samopoczucie

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, zdrowie i dobre samopoczucie ludzi stawiamy na pierwszym miejscu. Zależy nam na tworzeniu zdrowego, zrównoważonego i przyjaznego środowiska pracy, które chroni twoje zdrowie, aktywnie podnosi wydajność i poprawia samopoczucie. Środowiska, w którym możesz stać się najlepszą wersją siebie, czuć bezpieczeństwo, zaangażowanie, szczęście i oczywiście zachować zdrowie!

Heart of well-being

Konkurencyjne nagrody i uznanie

Sposób, w jaki nagradzamy i doceniamy naszych pracowników, jest ważną częścią twojego doświadczenia pracy i stosunku do niej. W Ingka Centres oferujemy pełen pakiet nagród, aby wesprzeć drogę, którą wszyscy podążamy. Obejmuje to konkurencyjny na rynku pakiet wynagrodzeń, program premiowy oparty na działalności biznesowej, świadczenia emerytalne, kompleksowe ubezpieczenia i wiele innych.

Reward stars

Podzielamy nasze wartości z IKEA

Początki Ingka Centres są związane z początkami naszego największego partnera IKEA, dlatego też podzielamy nie tylko naszą wizję, ale także nasze wartości.

Nasza kultura wspólnoty, prostoty i dawania oraz brania odpowiedzialności motywuje nas do ciągłego rozwijania naszych sposobów pracy. Każdego dnia staramy się wymyślać nowe pomysły ułatwiające nam odnawianie i ulepszanie naszej oferty, a także wyznaczanie przykładów, z których każdy może czerpać inspirację.

Zawsze staramy się być inni. Nie tylko dla samej idei, ale w celu nadania sensu wszystkiemu, co robimy, i wniesienia wartości dodanej dla naszej działalności. Wszystko to robimy z myślą o świadomości kosztów i z szacunkiem dla ludzi i naszej planety.

Więcej o nas i naszych wartościach
Happy conversation

Łączą nas różnice

W Ingka Centres pracujemy jako globalna organizacja sieciowa o płaskiej strukturze, co oznacza, że wszyscy liczą się w równym stopniu. Nasz zespół jest obecny na trzech kontynentach, a realiów, z którymi mamy do czynienia, jest co najmniej tyle, ile rynków, na których działamy.

Jesteśmy zorganizowani w sześć różnych obszarów, które nazywamy „Domenami”. Nasze miejsca spotkań są częścią największego z nich, o nazwie „Operacje”, a pozostałe pięć wspiera te miejsca spotkań w każdej dziedzinie, od finansów i leasingu po narzędzia cyfrowe, ekspansję i komunikację.

Uważamy, że każdy powinien mieć prawo do sprawiedliwego traktowania i równych szans, bez względu na wiek, tożsamość płciową, orientację seksualną, sprawność fizyczną, przynależność etniczną i rasową, narodowość, wyznanie albo jakikolwiek inny element tożsamości.

Cenimy różnice i zachęcamy naszych pracowników do bycia sobą, ponieważ dzięki ich wyjątkowości Ingka Centres jest lepsza.

naszych kierowników to kobiety

różnych narodowości

– tyle lat ma nasz najmłodszy lider

Planeta Ziemia jest tylko jedna, ale można o nią dbać na wiele sposobów

W jaki sposób firma zajmująca się miejscem spotkań może przyczynić się do troski o planetę? Istnieje wiele sposobów na przyczynianie się do zmian. Od tworzenia bardziej zrównoważonych budynków po sadzenie drzew i powiększanie naszych terenów zielonych. Od dostarczania szerokiego wyboru żywności roślinnej w naszych restauracjach po ograniczanie nadmiernej konsumpcji i prowadzenie warsztatów na temat oszczędzania wody, energii elektrycznej i innych zasobów w domu.Możliwości są niemal nieskończone – wystarczy pomysł. A może masz już genialny pomysł, na który jeszcze nie wpadliśmy. Nie możemy się doczekać, aby o nim usłyszeć!

Przeczytaj więcej o naszym podejściu do zrównoważonego rozwoju
Working man

Spróbuj czegoś nowego lub rób to, co kochasz – tylko trochę lepiej

Jesteś współtwórcą poszukującym wielu perspektyw? Spodoba ci się współpraca z nami. Czujesz się doskonale w swojej dotychczasowej roli? I tak spodoba ci się współpraca z nami.Dzięki naszemu dopasowanemu do potrzeb sposobowi pracy zachęcamy pracowników do spotykania się, pozwalając im na wykorzystanie wielu możliwości i rozwijanie się.Przy okazji umożliwiamy podejmowanie inicjatyw, prowadzenie projektów, łączenie się z naszą siecią, odkrywanie i poszerzanie swoich możliwości – bez względu na to, czy są to różne Domeny, czy nawet lokalizacje na całym świecie.A jeśli kochasz to, co już robisz, będziesz mieć wiele szans na rozwój, poprawę i odnowienie sposobów pracy bez konieczności zmiany stanowiska. Wszystko zależy od ciebie!

Podoba ci się? Dołącz do nas!

Jeśli czytasz ten punkt, to znaczy, że udało nam się wzbudzić twoją ciekawość. A teraz to my jesteśmy ciekawi tego, kim jesteś. Odwiedź nasz portal ofert pracy i opowiedz nam coś o sobie lub po prostu powiedz „Hej!” do nas na naszych stronach w mediach społecznościowych.