Pohľad na Avion Shopping Park Bratislava.

Avion Shopping Park Bratislava

AVION Shopping Bratislava je najväčšie nákupné centrum v regióne, jedno z najatraktívnejších a najnavštevovanejších nákupných destinácií na Slovensku.

AVION sa nachádza vo východnej časti mesta, na ľavom brehu Dunaja, v mestskej časti Ružinov, s jednoduchým prístupom z mestského okruhu.

Avion má výbornú polohu a priestory s komfortnou orientáciou, ktoré z neho robia obľúbené miesto pre každodenné aj víkendové rodinné nákupy.

Centrum ponúka jedinečnú a komplexnú ponuku silných medzinárodných a lokálnych predajcov, ako napríklad Zara, Peek & Cloppenburg, H & M, Intersport a NAY. Za nákupmi do obchodného domu IKEA dochádzajú zákazníci aj z miest vzdialených viac ako hodinu cesty autom.


Silné zastúpenie má ponuka jedál a nápojov, presentovaná niekoľkými klasickými reštauráciami ako aj novo otvorenou gastro pasážou, s veľkým výberom najnovšich konceptov rýchleho občerstvenia. Veľký fitness klub Golem ponúka nielen všetky druhy fitness tréningov, ale aj rehabilitačné služby poskytované profesionálnym personálom.

Klzisko Avion s celoročnou prevádzkou je na vhodné na korčuľovanie, ale aj pre hokejové tréningy a zápasy mladých hokejových talentov.

Avion ponúka široký výber aktivít pre deti, najnovší je detský koncept Buppi, s rôznymi detskými atrakciami. AVION Shopping Park Bratislava je súčasťou zóny, kde sa nachádzaju aj ďaľší medzinárodný predajcovia, niekoľko business centier a residenčných projektov. Svojou priateľskou atmosférou sa stáva prirodzeným miestom stretnutí pre Bratislavčanov, aj pre návštevníkov z iných miest a obcí v spádovej oblasti.

0 obsługiwany obszar 0 sklepy 0 m² powierzchnia najmu

Kilka szybkich faktów

Rok otwarcia
2002
Poziomy
2
Sklepy
180
Miejsca parkingowe
3 280
Powierzchnia najmu
100 000
Obsługiwany obszar
1 100 000
Komunikacja miejska
Bus

Informacje o rynku

maps_bratislava_catch

Plany pięter

  • Pierwsze piętro
  • Drugie piętro
Avion Shopping Bratislava ground floor Avion Shopping Park Bratislava  plán prvého poschodia.
Kluczowi partnerzy

IKEA, ZARA, Peek&Cloppenburg, H&M, C&A, RESERVED, Stradivarius, Bershka, New Yorker, Sports Direct, Nay

Przejdź na stronę centrum handlowego

Nasze usługi

  • Miejsca ładowania telefonów komórkowych
  • Wifi
  • Bankomat
  • Pokoj zabaw
  • Miejsce relaksu
  • Pokoje rodzica i dziecka

Znajdź swoją drogę

Ivanská cesta 16
821 04, Bratislava
Slovakia

Osoby do kontaktu w sprawie wynajmu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wynajmu powierzchni u nas lub w naszych meeting places, skontaktuj się z nami – mamy różne osoby do kontaktu w sprawach wynajmu dostępne na poszczególnych rynkach, na których jesteśmy obecni. Osoby te czekają na Twój kontakt i zawsze chętnie pomogą!

Znajdź tutaj swoją osobę do kontaktu w sprawie wynajmu